Make your own free website on Tripod.com
 melis.bbaron.sk Add to Favorites... MIDI software
úvod :: polyfónia :: tapety :: animácie :: hry :: návod :: nastavenia :: software :: links :: fórum
Software

PSM Player 3.80 - (Freeware) geniálne jednoduchý MIDI a MMF editor, špeciálne vytvorený pre vystrihovanie a úpravu polyfonických zvonení z štandardných MIDI súborov. Netreba ho inštalovať. Mám aj verzie 3.33e , 4.50 a 5.0 ale verzia 3.80 je najlepšia.

WinJammer 3.0 - (Shareware) malý, starší, ale výkonný MIDI editor a sequencer, dosť obtiažne sa nastavuje, ale keď prekonáš prvé problémy, dokáže takmer všetko. Využiteľné okná sú - Track List, Event List a najmä Piano Roll, kde sa dá farebne vidieť a upravovať každý jeden tón. Okno Mixer pre polyfonické zvonenia nemá význam. Okno Score zobrazuje notový zápis.

Voyetra Orchestrator Plus 1.63 - (Freeware) jednoduchý predhistorický MIDI editor. Má podobné funkcie ako WinJammer 3.0.

MegaMid 0.24 - (Freeware) najmenší MIDI prehrávač na svete, netreba ho inštalovať, zobrazuje aj maximálnu polyfóniu, možno meniť tempo a nástroje, ale zmeny nemožno uložiť do súboru.

vanBasco's Karaoke Player 2.53 - (Freeware) solídny MIDI karaoke prehrávač. V okne MIDI Output blikajúce svetielka zobrazujú aktuálnu polyfóniu - koľko svetielok svieti, toľko tónov práve znie.

Sox - (Freeware) jednoduchý nástroj na konvertovanie súborov WAV z formátu PCM do IMA ADCPM, pre mobilné telefóny Siemens.

AMR Converter 1.3 - (Freeware) dokáže konvertovať WAV do AMR (WAV musí byť vo formáte 8kHz 16bit Mono).

GoldWave 5.09 alebo 4.26 - (Shareware) Šikovný audio editor. Môžeš si skrátiť a inak upraviť zvonenie WAV z rôznych zvukových formátov (WAV, MP3, OGG, WMA, AU). Pomôže ti aj pripraviť WAV 8000Hz 16bit Mono pre konverziu do AMR.

WSD (Wave Sound Decorator) 1.0.0 - (Freeware) nástroj firmy YAMAHA dokáže konvertovať WAV do formátu SMAF (súbory s príponou MMF) pre mobily Samsung, LG a Siemens.

IrfanView 3.95 - (Freeware) Malý a výkonný prehliadač a editor obrázkov v najrozličejších grafických formátoch. Môžeš si ním rýchlo a kvalitne zmenšiť a upraviť pozadie pre svoj mobil.

GreenBrowser 2.4 build 0309 - (Freeware) NAJMENŠÍ a NAJRÝCHLEJŠÍ internetový prehliadač na svete. Netreba ho inštalovať, má plno rozšírených funkcií, prednastavené vyhľadávače, filter nevyžiadaných okien a reklamy, gestá myšou a iné super funkcie. Komplexne som ho nastavil, upravil a preložil do slovenčiny. Veľmi praktický.